Topení, voda, plyn, kanalizace. Do hodiny u vás doma!

Tlakové zkoušky

Tlakové zkoušky kanalizace a potrubí jsou důležitou součástí pravidelné údržby a zajišťují bezpečný a spolehlivý provoz. Naše firma Technický Nonstop s.r.o. se specializuje na tlakové zkoušky kanalizace a potrubí a nabízí profesionální a kvalitní služby v této oblasti.

Vždy se nám dovoláte

ochotně vám pomůžeme

jsme dobře vybavení

 1. Tlakové zkoušky

Tlakové zkoušky jsou prováděny pomocí speciálního zařízení, které umožňuje simulovat vysoký tlak v potrubí a kanalizaci. Tím se ověřuje, zda jsou potrubí a kanalizace pevné a odolné vůči tlaku, kterému jsou vystaveny během běžného provozu. Pokud se při tlakové zkoušce objeví nějaká porucha nebo únik, můžeme ji rychle identifikovat a napravit, což předchází větším problémům a zajišťuje spolehlivý provoz.

2. Naši technici

Naši technici jsou vyškoleni a vybaveni nejmodernějším vybavením, aby mohli provádět tlakové zkoušky na různých typech potrubí a kanalizace. Můžeme provést tlakovou zkoušku na nově instalované kanalizaci nebo potrubí, ale také na již existujících potrubích jako součást pravidelné údržby a kontroly.

3. Výsledek tlakové zkoušky potrubí

Naše služby jsou založeny na kvalitě a spolehlivosti a nabízíme je za přijatelné ceny. Pokud hledáte profesionální a spolehlivou firmu pro tlakové zkoušky kanalizace a potrubí, kontaktujte nás a rádi Vám pomůžeme.

4. Výsledek tlakové zkoušky

Výsledkem tlakové zkoušky potrubí kanalizačního, plynového nebo vodovodního je stanovení integrity a průchodnosti potrubí a detekce případných úniků. Tato metoda umožňuje zjistit přesné místo, kde se únik vyskytuje, a následně tak umožňuje přesné opravy bez nutnosti bourání větších částí stavby. Výsledky tlakové zkoušky jsou pečlivě dokumentovány a předány zákazníkovi a pojišťovně pro snadnější řešení případných poškození.

Technický nonstop s.r.o.

Jsme havarijní firma z Prahy specializující se na instalatérské služby s plnohodnotně vybavenými pojízdnými dílnami a jsme jediní, kteří pracují opravdu nonstop. U nás se nikdy nemusíte bát toho, že se na na dispečink nedovoláte. Nabízíme detekci úniku vody, noční výjezdy k haváriím, opravy ucpaných kanalizací, prasklých potrubí a poradíme si i s problémy, které se zdají být neřešitelné. Naše služby zahrnují také kompletní řešení pro havarijní opravy topení včetně identifikace problému, opravy kotlů, výměny radiátorů, čištění kouřovodů, opravy podlahového topení atd. Poradíme si i s poruchami a servisem čerpadel, bojlerů či podlahového topení. Všechny práce provádíme s ohledem na maximální bezpečnost a spolehlivost.

Jsme k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, abychom vám mohli poskytnout rychlou a efektivní pomoc při haváriích vody i topení nebo poskytnout poradenství. Jsme flexibilní a přizpůsobujeme se vašim potřebám, proto nás neváhejte kontaktovat, pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete naše služby. Věříme v kvalitu a spokojenost našich zákazníků.

💬 Co na naši práci říkají zákazníci?

Vynikající
Na základě 87 hodnocení
Elinka Pevná
Elinka Pevná
2024-04-20
Závada na kalovém čerpadle, plná jímka, zjištěno v sobotu vecer...do hodiny od zavolání technik na místě, na telefonu i při řešení velmi ochotný přístup, na místě provedeno odsátí, diagnostika, návrh řešení. Děkujeme
Josef Holý
Josef Holý
2024-04-03
Vynikající záchrana i když řád nebyl odstavený, kluci dokážou namontovat spojku.... šikovný kluci!!! Děkuji
Zeus realitní kancelář s.r.o.
Zeus realitní kancelář s.r.o.
2024-03-17
Jsme spokojení s rychlým a kvalitním přístupem. Pánové Lumír a Ondřej přijeli i v sobotu a odpad, který tekl pod vanou vyměnili a problém vyřešili. Slušný a seriózní přístup a dobře odvedená práce. Všem doporučujeme!
Daniel Nezbeda
Daniel Nezbeda
2024-03-16
Všichni píší instalatérské pohotovost, pracujeme nonstop ale nikdo nezvedá telefon, tahle jediná firma to zvedla a pomohla nám se servisem čerpadla tlakové kanalizace. Dekujeme
Radvan Zvolánek
Radvan Zvolánek
2024-03-16
Super firma. Jako jediní mi v sobotu v půl deváté ráno zvedli telefon. Za dvě hodiny přijeli a během půl hodiny opravili odpad. Parádní přístup a oba pánové byli skvělí. Velmi doporučuji.
A K
A K
2024-03-10
Naprosto perfektní přístup ze strany techniků. Zprovoznění plynového kotle a vysvětlení na daleko lepší úrovni než u konkurence ostatních firem, které se zabývají plynovými kotli. 10/10
Josef Nožička
Josef Nožička
2024-03-05
V pátek večer na začátku jarních prázdnin nám přestala odtékat kanalizace. Technický nonstop byl jediný, který po 20té hodině ještě vzal telefon a následně tlakovým čištěním zprůchodnil propadlé potrubí. Po 14ti dnech pak následovala oprava s pomocí bagru ve složitém terénu ve svahu bez jakéhokoli poškození okolních konstrukcí. Pánové jsou moc šikovní.
Marie Knězová
Marie Knězová
2024-01-26
Děkujeme za rychlou výměnu kotle včetně celé rekonstrukce 30 let staré kotelny. Vše proběhlo během jednoho dne v topné sezóně. Technici byli ochotní a šikovní. Není se čeho bát i když venku mrzne :-). Byly jsme s maminkou spokojené. děkujeme
Lyubov Herzeni
Lyubov Herzeni
2024-01-18
Firma provedla výměnu kotle vše co slíbila také splnila nad míru našeho očekávání děkuji a všem doporučuji
Jiri Jelinek
Jiri Jelinek
2024-01-17
Kluci přijeli v 17:30 hod. a v 22.30 měli hotovou výměnu plynového kotle starého za nový. Šikovní, ochotní, rychlí !! Děkujeme a chválíme, pak že mladí neumí řemeslo...

Napište, pomůžeme Vám

Kontaktní formulář