Topení, voda, plyn, kanalizace. Do hodiny u vás doma!

Bojlery

Bojlery jsou klíčové prvky pro zajištění pohodlného a spolehlivého zásobování teplou vodou v domácnosti nebo v průmyslových provozech. V Technickém nonstop s.r.o. se specializujeme na instalaci, údržbu a opravy bojlerů různých typů a velikostí.

Vždy se nám dovoláte

ochotně vám pomůžeme

jsme dobře vybavení

1. Naši odborníci

Naši odborníci jsou k dispozici pro poradenství ohledně výběru a instalace nejvhodnějšího typu bojleru nebo akumulační nádrže pro vaše potřeby. Provádíme také pravidelnou údržbu a opravy s cílem zajistit optimální výkon vašeho zařízení a prodloužit jeho životnost.

2. Bojlery

Jsou zařízení, která slouží k ohřevu teplé vody a udržování její teploty. Existují dva druhy bojlerů: průtokové a zásobníkové. Průtokové bojlery mají vnitřní spalovací jednotku a ohřívají vodu okamžitě při průchodu potrubím. Zásobníkové bojlery mají vnitřní nádrž, kde se ohřátá voda uchovává a udržuje po určitou dobu požadovanou teplotu. Bojlery jsou obvykle menší a vhodné pro menší množství spotřebičů.

3. Akumulační nádrže

Jsou zařízení, která slouží k uchování ohřáté vody po delší dobu. Tyto nádrže jsou obvykle větší a vhodné pro větší množství spotřebičů nebo pro vytápění. Akumulační nádrže lze ohřívat různými způsoby, jako jsou elektrické topné tělesa, plynové hořáky nebo připojením ke kotli. Voda v akumulační nádrži zůstává teplá déle než v bojleru, což umožňuje úsporu energie.

4. V případě poruchy

V případě poruchy vašeho bojleru nebo akumulační nádrže jsme k dispozici pro rychlé a spolehlivé opravy, které minimalizují přestávky v zásobování teplou vodou. Naše služby jsou k dispozici 24/7, takže se můžete spolehnout na nás kdykoliv v případě potřeby.

Technický nonstop s.r.o.

Jsme havarijní firma z Prahy specializující se na instalatérské služby s plnohodnotně vybavenými pojízdnými dílnami a jsme jediní, kteří pracují opravdu nonstop. U nás se nikdy nemusíte bát toho, že se na na dispečink nedovoláte. Nabízíme detekci úniku vody, noční výjezdy k haváriím, opravy ucpaných kanalizací, prasklých potrubí a poradíme si i s problémy, které se zdají být neřešitelné. Naše služby zahrnují také kompletní řešení pro havarijní opravy topení včetně identifikace problému, opravy kotlů, výměny radiátorů, čištění kouřovodů, opravy podlahového topení atd. Poradíme si i s poruchami a servisem čerpadel, bojlerů či podlahového topení. Všechny práce provádíme s ohledem na maximální bezpečnost a spolehlivost.

Jsme k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, abychom vám mohli poskytnout rychlou a efektivní pomoc při haváriích vody i topení nebo poskytnout poradenství. Jsme flexibilní a přizpůsobujeme se vašim potřebám, proto nás neváhejte kontaktovat, pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete naše služby. Věříme v kvalitu a spokojenost našich zákazníků.

💬 Co na naši práci říkají zákazníci?

Vynikající
Na základě 87 hodnocení
Elinka Pevná
Elinka Pevná
2024-04-20
Závada na kalovém čerpadle, plná jímka, zjištěno v sobotu vecer...do hodiny od zavolání technik na místě, na telefonu i při řešení velmi ochotný přístup, na místě provedeno odsátí, diagnostika, návrh řešení. Děkujeme
Josef Holý
Josef Holý
2024-04-03
Vynikající záchrana i když řád nebyl odstavený, kluci dokážou namontovat spojku.... šikovný kluci!!! Děkuji
Zeus realitní kancelář s.r.o.
Zeus realitní kancelář s.r.o.
2024-03-17
Jsme spokojení s rychlým a kvalitním přístupem. Pánové Lumír a Ondřej přijeli i v sobotu a odpad, který tekl pod vanou vyměnili a problém vyřešili. Slušný a seriózní přístup a dobře odvedená práce. Všem doporučujeme!
Daniel Nezbeda
Daniel Nezbeda
2024-03-16
Všichni píší instalatérské pohotovost, pracujeme nonstop ale nikdo nezvedá telefon, tahle jediná firma to zvedla a pomohla nám se servisem čerpadla tlakové kanalizace. Dekujeme
Radvan Zvolánek
Radvan Zvolánek
2024-03-16
Super firma. Jako jediní mi v sobotu v půl deváté ráno zvedli telefon. Za dvě hodiny přijeli a během půl hodiny opravili odpad. Parádní přístup a oba pánové byli skvělí. Velmi doporučuji.
A K
A K
2024-03-10
Naprosto perfektní přístup ze strany techniků. Zprovoznění plynového kotle a vysvětlení na daleko lepší úrovni než u konkurence ostatních firem, které se zabývají plynovými kotli. 10/10
Josef Nožička
Josef Nožička
2024-03-05
V pátek večer na začátku jarních prázdnin nám přestala odtékat kanalizace. Technický nonstop byl jediný, který po 20té hodině ještě vzal telefon a následně tlakovým čištěním zprůchodnil propadlé potrubí. Po 14ti dnech pak následovala oprava s pomocí bagru ve složitém terénu ve svahu bez jakéhokoli poškození okolních konstrukcí. Pánové jsou moc šikovní.
Marie Knězová
Marie Knězová
2024-01-26
Děkujeme za rychlou výměnu kotle včetně celé rekonstrukce 30 let staré kotelny. Vše proběhlo během jednoho dne v topné sezóně. Technici byli ochotní a šikovní. Není se čeho bát i když venku mrzne :-). Byly jsme s maminkou spokojené. děkujeme
Lyubov Herzeni
Lyubov Herzeni
2024-01-18
Firma provedla výměnu kotle vše co slíbila také splnila nad míru našeho očekávání děkuji a všem doporučuji
Jiri Jelinek
Jiri Jelinek
2024-01-17
Kluci přijeli v 17:30 hod. a v 22.30 měli hotovou výměnu plynového kotle starého za nový. Šikovní, ochotní, rychlí !! Děkujeme a chválíme, pak že mladí neumí řemeslo...