Topení, voda, plyn, kanalizace. Do hodiny u vás doma!

Tlakové čištění kanalizace

Jednou z našich klíčových služeb je také tlakové čištění kanalizace a odpadu. Tato služba je určena pro odstranění zanesených a ucpaných odpadních trubek, kanalizací a odpadních jímek či domovních přípojkek

Vždy se nám dovoláte

ochotně vám pomůžeme

jsme dobře vybavení

 1. Tlakové čištění odpadu

Tlakové čištění kanalizace – máme sací a tlakově cistící auta, od malých až po ty velká co zvládnou městskou kanalizaci  od dn 50 – 1500. Pišníme se tlakovým cistěním v rozmzí do 300 barů. 

2. Jsme schopni si poradit s čímkoliv co nás čeká

Díky této službě jsme schopni odstranit různé druhy nečistot, jako jsou například mastnoty, písek, hlína, kamení a jiné zbytky, které se mohou vyskytovat v kanalizaci a odpadu. Tímto způsobem minimalizujeme riziko ucpaní a následného znečištění prostředí.

3. Nonstop servis

Naše služby jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a jsme připraveni kdykoli pomoci s Vašimi problémy týkajícími se kanalizace a odpadu. Kontaktujte nás, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné řešení Vašich potíží.

4. Speciální tlakové nástavce

Náše vybavení je nejmodernější co se dá sehnat, rotační tlakové nástavce co jsou schopny  se díky vysokotlakému čistícímu stroji  prokousat skrz 2 cm desku. Tuk, usazeniny, kořeny, píšek  nemají šanci.

Nás stroj je schopen operovat při maximalním tlaku 300 barů.

Pro více informací

Technický nonstop s.r.o.

Jsme havarijní firma z Prahy specializující se na instalatérské služby s plnohodnotně vybavenými pojízdnými dílnami a jsme jediní, kteří pracují opravdu nonstop. U nás se nikdy nemusíte bát toho, že se na na dispečink nedovoláte. Nabízíme detekci úniku vody, noční výjezdy k haváriím, opravy ucpaných kanalizací, prasklých potrubí a poradíme si i s problémy, které se zdají být neřešitelné. Naše služby zahrnují také kompletní řešení pro havarijní opravy topení včetně identifikace problému, opravy kotlů, výměny radiátorů, čištění kouřovodů, opravy podlahového topení atd. Poradíme si i s poruchami a servisem čerpadel, bojlerů či podlahového topení. Všechny práce provádíme s ohledem na maximální bezpečnost a spolehlivost.

Jsme k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, abychom vám mohli poskytnout rychlou a efektivní pomoc při haváriích vody i topení nebo poskytnout poradenství. Jsme flexibilní a přizpůsobujeme se vašim potřebám, proto nás neváhejte kontaktovat, pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete naše služby. Věříme v kvalitu a spokojenost našich zákazníků.

💬 Co na naši práci říkají zákazníci?

Vynikající
Na základě 87 hodnocení
Elinka Pevná
Elinka Pevná
2024-04-20
Závada na kalovém čerpadle, plná jímka, zjištěno v sobotu vecer...do hodiny od zavolání technik na místě, na telefonu i při řešení velmi ochotný přístup, na místě provedeno odsátí, diagnostika, návrh řešení. Děkujeme
Josef Holý
Josef Holý
2024-04-03
Vynikající záchrana i když řád nebyl odstavený, kluci dokážou namontovat spojku.... šikovný kluci!!! Děkuji
Zeus realitní kancelář s.r.o.
Zeus realitní kancelář s.r.o.
2024-03-17
Jsme spokojení s rychlým a kvalitním přístupem. Pánové Lumír a Ondřej přijeli i v sobotu a odpad, který tekl pod vanou vyměnili a problém vyřešili. Slušný a seriózní přístup a dobře odvedená práce. Všem doporučujeme!
Daniel Nezbeda
Daniel Nezbeda
2024-03-16
Všichni píší instalatérské pohotovost, pracujeme nonstop ale nikdo nezvedá telefon, tahle jediná firma to zvedla a pomohla nám se servisem čerpadla tlakové kanalizace. Dekujeme
Radvan Zvolánek
Radvan Zvolánek
2024-03-16
Super firma. Jako jediní mi v sobotu v půl deváté ráno zvedli telefon. Za dvě hodiny přijeli a během půl hodiny opravili odpad. Parádní přístup a oba pánové byli skvělí. Velmi doporučuji.
A K
A K
2024-03-10
Naprosto perfektní přístup ze strany techniků. Zprovoznění plynového kotle a vysvětlení na daleko lepší úrovni než u konkurence ostatních firem, které se zabývají plynovými kotli. 10/10
Josef Nožička
Josef Nožička
2024-03-05
V pátek večer na začátku jarních prázdnin nám přestala odtékat kanalizace. Technický nonstop byl jediný, který po 20té hodině ještě vzal telefon a následně tlakovým čištěním zprůchodnil propadlé potrubí. Po 14ti dnech pak následovala oprava s pomocí bagru ve složitém terénu ve svahu bez jakéhokoli poškození okolních konstrukcí. Pánové jsou moc šikovní.
Marie Knězová
Marie Knězová
2024-01-26
Děkujeme za rychlou výměnu kotle včetně celé rekonstrukce 30 let staré kotelny. Vše proběhlo během jednoho dne v topné sezóně. Technici byli ochotní a šikovní. Není se čeho bát i když venku mrzne :-). Byly jsme s maminkou spokojené. děkujeme
Lyubov Herzeni
Lyubov Herzeni
2024-01-18
Firma provedla výměnu kotle vše co slíbila také splnila nad míru našeho očekávání děkuji a všem doporučuji
Jiri Jelinek
Jiri Jelinek
2024-01-17
Kluci přijeli v 17:30 hod. a v 22.30 měli hotovou výměnu plynového kotle starého za nový. Šikovní, ochotní, rychlí !! Děkujeme a chválíme, pak že mladí neumí řemeslo...

Napište, pomůžeme Vám

Kontaktní formulář